13 Aralık 2013 Cuma

GÖZLERİMDEKİ GÖZLERİNİZ


                GÖZLERİMDEKİ GÖZLERİNİZ 

 Göz hastasıyım , ne var ki bu gözlerde bu kadar ? beni baştan çıkarıyorlar . Neden bu kadar güzel gözlü insan varken , bu kadar kötü göz var ki etrafta ? Niçin o güzel gözlüler , gözlerine değer vermiyorlar ki ? Nasıl olur da gözlerinin kıymetini anlamazlar ki ? Gözlerinin nerede olduğunu bildiğini sanan insanlar da varmış , sanmak , sanmak , sanmaktan öte geçemezler zaten şu hayatta . Ah insanlar ! Anlayın artık gözlerin dünyanın en harikulade yapıları olduğunu . Düşünsenize gözlerinizin sizden alındığı bir dünyayı , hayal bile edemezsiniz ... Gözleriniz olmasaydı , neler olurdu ? Neden mi bu kadar göz ? Her göz bir kalp , her kalp bir gözdür , bir beyinin ana besinidir göz , ona iyi bakın , evet evet geçin aynanın karşısına ve ne kadar güzel gözleriniz olduğuna bir kez daha bakın , ve yaptığınız kötülükleri düşünün ! Yakışıyor mu hiç o gözlere ? Sorun aynalara !!! Ahhh nankörler , fark edin artık , ah ahmaklar , hissedin artık , ah aptallar ahh gözünüzdür gönlünüzün aynası , gözünüzdür beyninizin ışığı !!!

 Onlar olmasaydı , neler olurdu , neler olmazdı sorun aynalara !!! Sorun !!!
Şimdi farkettin mi o gözlerinin büyüsünü ? Şimdi farkettin mi gözlerinin dilini ? Şimdi farkettin mi gözlerindeki gerçekliği ? Şimdi farkettin mi gözlerdeki o büyük ışıkları ? Senden isteğim o ışığa iyi bak . Dikkat et o ışığa , sakın ola söndüreğim deme o ışığı , farket hisset yaşat yansıt o gözlerdeki ışığı dünyana .

Ah gözlerim ah , ah bütün dünyanın gözleri , aynalara dönün ve hissedin ve hissettirin o ışığı ...

*yt*

Hiç yorum yok:

Etiketler

#beklenenask #beklenenask #umut #whokerem #şiirgecelerde #whokerem #şiirsokakta #şiirtenimde #şiirgözlerinde #şiirgecelerde #mutluluk #karmasa #whokerem #samsun #siir #beklenenask #umut #whokerem #yıldızYTyıldız #şiirheryerde #şiirsokakta #şiirteninde #beklenenask #umut #whokerem #yıldızYTyıldız #şiirheryerde #şiirsokakta #şiirteninde #mavi #beklenenask #yıldızYTyıldız #müjde #whokerem #şiirsokakta #şiirtenimde #şiirgözlerinde #şiirgecelerde #bazıbazı #hayaller #düşler #hisler #sözler #melek #ilham #beklenenask #yıldızYTyıldız #müjde #whokerem #şiirsokakta #şiirtenimde #şiirgözlerinde #şiirgecelerde #mutluluk #karmasa #kelam #nice #aşık #sazteli #aglayan #bir #anne #beklenenask #YOKLUĞUNDA #whokerem #yıldızYTyıldız #şiirheryerde #şiirsokakta #şiirteninde #BelginErtürk #çamağacı #pür #otuznisan #yağmur #macin #mavi #sinop #şiirheryerde #şiirsokakta #şiirteninde #uğultu #umut #whokerem #whokerem #beytullahbesler #samsun #aralık #2013 #whokerem #samsun #siir #whokerem #şiir #beytullahbesler #unknown #tarihiunutulmuşşiirler #whokerem #şiir #şair #harika #insan #yalnız #insan #yalnızlık #yıldızYTyıldız #yıldızYTyıldız #müjde #whokerem #şiirsokakta #şiirtenimde #şiirgözlerinde #şiirgecelerde #mutluluk #karmasa #kelam #nice #aşık #sazteli #aglayan #bir #anne ali Aşk beklenenask blogger gece hissizlik ömür saatdördübeşgeçe sefa şair şiir şiirsokakta şiirteninde ucurumunkanatlari whokerem yalnızlık yazar yıldızYTyıldız

Popüler Yayınlar